Sport.pl

Z logo KS Apator Toruń da sprzedać się naprawdę wszystko. I damskie bokserki, i plan lekcji

Odkąd stowarzyszenie kibiców żużla ma pełne prawo do korzystania z loga i nazwy KS Apator Toruń, asortyment gadżetów z takim napisem w jego sklepie rośnie z dnia na dzień. Nie brakuje ciekawostek.

Ktoś zaryzykuje Apatora na rejestracji?

Zaczynamy od ciekawostki motoryzacyjnej. W ofercie sklepu jest np. ramka na tablicę rejestracyjną. Oczywiście z napisem KS Apator Toruń. O ile ze wszystkimi innymi można po mieście jeździć raczej bezpiecznie (nikogo nie irytuje napis 'Toruń przeprasza za Radio Maryja' albo 'Toruń Cosmopolis') to już przy tej może pojawić się znak zapytania. A co jeśli fan żużla będzie musiał zajechać na osiedle opanowane przez szalikowców piłkarskiej Elany? Co, jeśli parking będzie niestety tuż obok ławki z kibolami futbolu? Do tej ramki przydałoby się specjalne OC.

Święta w barwach toruńskiego żużla

Coraz bliżej do grudnia, więc można pomyśleć o ozdobach choinkowych. Oto gadżet w sam raz pasujący na świąteczne drzewko przypominające o tym, że choć za oknem mróz, to do pierwszych treningów żużlowców przed nowym sezonem już tylko kilka miesięcy.

Emocje rozpalamy z napisem KS Apator Toruń

A oto kibicowski gadżet w wersji de lux. Efektowna zapalniczka wyglądem pasuje raczej do dbających o image biznesmenów niż kibiców preferujących dżinsy i luźny t-shirt. Tak czy inaczej - to drobiazg pokazujący, że swoje przywiązanie do drużyny można akcentować w każdy sposób. Cena - wcale nie wygórowana. 20 zł.

Barwy klubowe od pieluch

Prawdziwy fan dba o to, by jego maluchy od małego wiedziały komu kibicować. Nawet jeśli ich życie ogranicza się jeszcze do poznawania świata, picia mleka i wypełniania pieluch. Dla takich niemowląt body z herbem KS Apator Toruń. Wystarczy krótki ruch, odpięcie kilku guzików na dole i pieluchę można wyjąć patrząc w tym czasie na żużlowe logo.

Bokserki dla żużlowych dam

Myli się ten, kto zakłada, że w sklepie są produkty wyłącznie dla panów. Co nieco przeznaczono również dla płci pięknej. Oto, jak reklamuje sklep, bokserki kobiece - z logo toruńskiej drużyny za skromne 15 zł.

Apatorze. Zdrowie wasze w gardła nasze!

Koniec tymczasowo z konfekcją. Nie wiemy za co wznoszą toasty fani Apatora Toruń (raczej nie za Unibax), ale na pewno mogą to robić szkłem, które także wychwala najlepsze lata toruńskiego żużla. Na zdrowie!

Gimnazjalisto - czas do szkoły!

Było coś dla dorosłych, było coś dla niemowląt, było coś dla kobiet, więc teraz coś dla gimnazjalistów. Plan lekcji fan Apatora może wypełnić z przyjemnością. Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek - lekcje. Za to w niedziele - żużlowe emocje. Szkoda, że od wiosny.

Więcej towarów z logiem KS Apator Toruń w sklepie fanów - sklepik.krzyzacy.net.