Sport.pl

Chris Holder zostaje w Toruniu. Skład zamknięty

Australijczyk po długich negocjacjach zdecydował się podpisać kontrakt z KS Toruń. To oznacza, że skład drużyny z naszego miasta został zamknięty
- Chris jest już blisko podpisania umowy z naszym klubem. Wszystko jest na dobrej drodze - tak mówił jeszcze kilka dni temu menedżer KS Toruń Jacek Gajewski. Teraz już wiadomo, że Holder ostatecznie zdecydował się podpisać kontrakt.

Australijczyk straszył, że jeśli jego warunki nie zostaną spełnione, to przyjmie bardzo atrakcyjną umowę Sparty Betard Wrocław. Działacze KS Toruń nie zamierzali ustępować i tak jak mówili wcześniej, więcej pieniędzy zawodnik zarobi za dobrą jazdę na torze i zwycięstwa drużyny. Na brak kompromisu czekał Greg Hancock, który za mniejszą stawkę niż Holder był skłonny podpisać kontrakt w Toruniu.

Ostatecznie Australijczyk zdecydował się dogadać z działaczami z naszego miasta. - Cieszę się z tego, że zostaję w Toruniu - tak lakonicznie stwierdził Holder fakt podpisania nowej umowy. To oznacza, że skład zespołu został zamknięty.

Skład KS Toruń na sezon 2015

1. Chris Holder

2. Kacper Gomólski

3. Adrian Miedziński

4. Jason Doyle

5. Grigorij Łaguta

6. Oskar Fajfer

7. Paweł Przedpełskirezerwa

Wiktor Kułakow, Max Fricke, Darcy Ward (jeśli zostanie odwieszony przez FIM)

Więcej o: