Sport.pl

Emil Sajfutdinow opuści Toruń?

Wszystko wskazuje na to, że przygoda Emila Sajfutdinowa z toruńskim potrwa tylko rok. Według informacji ?Wyborczej? Rosjanin w przyszłym sezonie będzie startował w innym klubie


- Emil będzie startował albo w Toruniu, albo w Lesznie. Inne kluby już nie wchodzą w grę - tak kilka dni temu powiedział menedżer żużlowca Tomasz Suskiewicz. W piątek w naszym mieście odbyło się zebranie działaczy nowego klubu żużlowego ze sponsorami, którzy mieliby ewentualnie pomóc z pokryciu kontraktu Sajfutdinowa. Jednak spotkanie nie przyniosło spodziewanych efektów. Według informacji "Wyborczej" Emil w przyszłym sezonie nie będzie jeździł w toruńskim klubie. Jednak na oficjalne decyzje trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. - Na razie nic jeszcze powiedzieć nie mogę. Jeśli tylko z Emilem podejmiemy decyzję, to szybko o niej poinformujemy - powiedział Suskiewicz.

Jeśli Rosjanin odejdzie, to kandydatem numer jeden do jazdy w Toruniu jest Jason Doyle. Australijczyk w poprzednim sezonie ścigał się w barwach pierwszoligowego Orła Łódź.

Więcej o: