Sport.pl

Kryjom: Jestem zdumiony zachowaniem Falubazu

Klub z Zielonej Góry złożył propozycję wypożyczenia Emila Sajfutdinowa. Żużlowiec z Rosji odrzucił tę ofertę, bo wcześniej dogadał się już z Unibaksem
- Jestem zdumiony zachowaniem działaczy Falubazu. Potem się kibice dziwią, że nie ma spójności i jedności w sporcie żużlowym - powiedział menedżer Unibaksu Sławomir Kryjom. Sajfutdinow, który już wielokrotnie powtarzał, że będzie jeździł tylko w Unibaksie, nie zmienił zdania. - Emil będzie reprezentował barwy klubu z Torunia. Nic w tej kwestii się nie zmieniło - powiedział menedżer żużlowca Tomasz Suskiewicz.

- Z Emilem jestem w stałym kontakcie i oferta z Falubazu nie zrobiła na nim żadnego wrażenia. Niech szukają innego celu - zakończył Kryjom.

Więcej o:
Komentarze (3)
Kryjom: Jestem zdumiony zachowaniem Falubazu
Zaloguj się
 • monsterenergy

  Oceniono 9 razy 1

  cyt:"który uciekał z Zielonej Góry i próbował wyciągnąć z Falubazu Dudka"
  stary (karolp13) weź rozpęd,a ściana sama się znajdzie.
  Dudek chciał kosztem Torunia wynegocjować dobry kontrakt i to uczynił,jak ktoś tego nie widzi ,to niech idzie do lekarza od oczu.

 • megszpa

  Oceniono 3 razy -3

  Nie pojmuję co ten skompromitowany pan ma jeszcze do powiedzenia.Na jego miejscu ze wstydu zrobiłbym sobie zmianę twarzy. Emil nadal jest zawodnikiem Włókniarza a z Unibaxem jest tylko po słowie. Falubaz złożył mu ofertę która jest korzystniejsza gdyż rozwiązuje praktycznie wszystkie problemy zawodnika. (dług Włókniarza, sponsor na SGP i dobry kontrakt w EE) Nie widzę nic zdrożnego w fakcie ubiegania się o wypożyczenie zawodnika. Tak samo zresztą było w sprawie Dudka. No ale tu najwyraźniej mamy do czynienia z zasadami Kalego

 • karolp13

  Oceniono 13 razy -5

  I kto to mówi? Człowiek , który uciekał z Zielonej Góry i próbował wyciągnąć z Falubazu Dudka i wreszcie człowiek , którego pozbawiono wszelkich uprawnień za "sportowe dokonania".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX