Sport.pl

Żużlowcy Unibaksu będą trenować jak Justyna Kowalczyk

5 lutego wyjazd do Szklarskiej Poręby, później motocross, a na koniec sparingi z Fogo Unią Leszno i Stalą Gorzów. Tak wyglądają najbliższe plany żużlowców z Torunia
Jeszcze przez dwa tygodnie torunianie ćwiczyć będą na własnych obiektach. Zawodnicy trenują aż pięć razy dziennie. - 5 lutego wyjeżdżamy na zgrupowanie do Szklarskiej Poręby. Pojadą tylko juniorzy, bo Adrian Miedziński i Tomasz Gollob będą w tym czasie uczestniczyć w zajęciach kadry narodowej - powiedział menedżer Unibaksu Sławomir Kryjom.

W Karkonoszach młodzi zawodnicy z Torunia będą m.in. jeździli oraz biegali na nartach - na tych samych trasach, na jakich trenowała niedawno polska biegaczka Justyna Kowalczyk.

Po powrocie ze Szklarskiej Poręby torunianie będą chcieli próbować jazdy na motocrossie. - Wszystko zależy od pogody. Ale takie są plany. 12, 13 marca chcielibyśmy już wyjechać na tor. Potem mamy już zaplanowane mecze sparingowe z Fogo Unią Leszno i Stalą Gorzów - powiedział Kryjom.

Więcej o:
Komentarze (1)
Żużlowcy Unibaksu będą trenować jak Justyna Kowalczyk
Zaloguj się
  • jacek-jacenty

    Oceniono 4 razy 4

    "Żużlowcy Unibaksu będą trenować jak Justyna Kowalczyk.
    5 lutego wyjazd do Szklarskiej Poręby, później motocross, a na koniec sparingi z Fogo Unią Leszno i Stalą Gorzów. Tak wyglądają najbliższe plany żużlowców z Torunia".

    Brawo Justyna ze ten motocross!!! W sparingi żużlowe sorry, ale nie uwierzę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX