Ryan Sullivan niechciany w zespole. "To nie moja wina"

To co się dzieje jest smutne - mówi żużlowiec Unibaksu.
Sullivan, kapitan toruńskiego zespołu, kolejny raz nie był w składzie reprezentacji Australii, która walczyła w Drużynowym Pucharze Świata. Od trzech lat regularnie - niezależnie od swoich wyników - jest poza zespołem narodowym. W tym roku jego absencja była szczególnie odczuwalna. Australijczycy nie zdobyli złota, ponieważ oprócz Chrisa Holdera, Jasona Crumpa i Darcy'ego Warda nie mieli już atutów - takim byłby Sullivan. Dlaczego żużlowiec Unibaksu jest pomijany przy tworzeniu kadry narodowej niezależnie od swoich wyników? Nad tym zastanawia się m.in. serwis Espeedway.pl .

Sullivan w rozmowie z nim mówi m.in. - Naprawdę nie wiem (dlaczego nie ma go w drużynie - red.). Wydaje mi się, że bez względu na to co zrobię i tak nikt nie chce mnie w tym zespole. Przed rozgrywkami Drużynowego Pucharu Świata zadzwoniono do mnie z pytaniem czy jestem zainteresowany startem, odparłem: oczywiście nie ma żadnego problemu, jestem zawarty i gotowy i czekam na zielone światło".

Według innego rozmówcy tego serwisu, osoby z otoczenia Crumpa, między nim a Sullivanem nie ma żadnego konfliktu - choć o takim mówiło się od dawna. Ten problem wskazywano m.in. gdy pojawiała się kandydatura Crumpa w kontekście składu Unibaksu. Również sam Sullivan zaprzecza, by był między nimi poważny konflikt.

Więcej komentarzy Sullivana w sprawie nieobecności w kadrze w serwisie Espeedway.pl .

Dlaczego Sullivana nie ma w kadrze narodowej?