Unibax? Zespół czterech zawodników. Gorzów wygra 50:40

Według Jerzego Synowca, byłego szefa gorzowskiej Stali, znanego adwokata i wielkiego kibica tego zespołu, Unibax ma niewielkie szanse na sukces w poniedziałkowym spotkaniu.
Powód? Nierówny skład - brakuje mu wartościowych żużlowców w drugiej linii. Synowiec twierdzi, że Stal zdecydowanie wygra spotkanie z torunianami. - W Gorzowie mało kto, zwłaszcza na początku sezonu, będzie stawiał opór - przewiduje kibic Stali.

Sprawdź, w jakim składzie wystąpi w Gorzowie Unibax

- Unibax to dzisiaj tylko czterech zawodników. Będący w świetnej dyspozycji Darcy Ward, równy Ryan Sullivan, w tej chwili bez formy Chris Holder - który niedawno został ojcem, co mocno osłabiło jego sportową dyspozycję - oraz Adrian Miedziński. On beznadziejnie wypadł w bydgoskim Kryterium Asów. Razem zdobędą nie więcej niż 35 punktów - prognozuje Synowiec. Co z żużlowcami drugiej linii Unibaksu?

W takim składzie Stal wystąpi przeciwko Unibaksowi

Synowiec: - Karol Ząbik oraz bracia Emil i Kamil Pulczyńscy dorzucą co najwyżej kilka punktów. Tak więc będzie co najmniej 50:40 dla gorzowian. Lepszy wynik torunian będzie dla mnie zaskoczeniem - ocenia były prezes Stali.

Kto jest największym atutem Unibaksu w 2012 r.?