Sport.pl

Futbolowy fenomen - ponad 1000 zawodników w hali

W Halowej Toruńskiej Lidze Piłkarskiej rywalizuje 58 drużyn i ponad 1000 zawodników. Wśród grających są nie tylko amatorzy, ale także i zawodowi piłkarze. Po pierwszej rundzie najlepszym zespołem jest KS Marwit.
Od kilku lat popularność futsalu w Toruniu rośnie. Są trzy zespoły, które rywalizują w ligach ogólnopolskich. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Liga Halowa, w której liczba biorących drużyn ciągle się zwiększa. Spotkania sędziują nawet zawodowi arbitrzy, a niektórzy piłkarze otrzymują wynagrodzenia za wygrane mecze.

Zmagania w Halowej Toruńskiej Lidze piłkarskiej to praktycznie jedyna okazja, aby amatorzy futbolu mogli zmierzyć się z tymi piłkarzami, których mogli jedynie podziwiać z trybun stadionów.

Po pierwszej rundzie w najwyższej klasie rozgrywkowej przewodzi KS Marwit. Zeszłoroczni mistrzowie Abler zajmują piąte miejsce. Jednak w tym sezonie liga jest bardzo wyrównana i trudno wskazać faworyta do tytułu i do spadku. Za to w drugiej lidze świetnie radzi sobie GTW Marplast. Duża w tym zasługa Damiana Grzędzickiego i Marcina Wróbla. Obaj kiedyś wspólnie grali w juniorach Elany, teraz w toruńskim klubie gra tylko ten ostatni. Obaj w sumie strzelili w dziewięciu meczach aż 50 goli.





Tabela I ligi

1. KS Marwit91844-27
2. Arpol81633-27
3. Szwejk81537-35
4. Radio System/CUK I91441-32
5. Abler91249-44
6. JG Sport91254-49
7. BiurFol91223-43
8. Drewpol91039-39
9. F.G. Kor91043-50
10.Auto-Złomańczuk9732-49


KS Marwit :Michał Kocieniewski 9 (ilość strzelonych bramek), Łukasz Wierzchowski 6, Michał Lewandowski 6, Artur Lubieński 4, Michał Grzelak 4, Maciej Gil 4, Radosław Kraska 2, Wojciech Gil 2, Tomasz Gajtkowski 2, Bartosz Elwartowski 2, Artur Sztuczka 1, Mykola Morozov 1, Denis Diemishev 1, Oleg Zozulya, Krzysztof Wachowiak, Tomasz Urbański, Michał Stawski, Mateusz Skibiński, Damian Rozesłaniec, Przemysław Lisiński, Mateusz Kończalski, Łukasz Jaranowski, Marcin Białek;



Arpol: Witold Page 7, Mateusz Zaremski 5, Piotr Rutkowski 5, Piotr Tarkowski 4, Bartosz Martyniuk 4, Karol Szyszkowski 2, Tomasz Strzykowski 2, Paweł Skowron 2, Rafał Wcisło 1, Łukasz Rzepiński 1, Przemysław Skonieczny, Sławomir Pławiński, Andrzej Kaczmarzyk, Marcin Grabowski, Piotr Ferenc, Damian Durda;



Szwejk: Marcin Mikołajewicz 10, Piotr Nowicki 5, Sylwester Kieper 5, Patryk Szczepaniak 3, Maciej Broczek 3, Marcin Olejniczak 2, Michał Balcerak 2, Tomasz Wierzchowski 1, Tomasz Sobański 1, Michał Ozimkiewicz 1, Rafał Chinc 1, Artur Świątecki, Leszek Zalewski, Maciej Strzelecki, Karol Streich, Miłosz Rybarczyk, Kamil Pipczyński, Maciej Ozimkiewicz, Bartosz Kubiak, Kamil Kontowicz, Paweł Hoeft, Jarosław Gryckiewicz, Przemysław Gadomski, Adrian Dębowiak, Marcin Błażkiewicz, Michał Binkowski;



Radio System/CUK I: Artur Jankiewicz 7, Bartosz Jagielski 7, Wojciech Wyka 4, Mateusz Dobek 4, Kamil Ciesielski 4, Mariusz Bortko 4, Przemysław Kłaniecki 3, Henryk Celmer 3, Patryk Brandt 2, Łukasz Brandt 2, Tomasz Grzybek 1, Mariusz Łangowski, Bartosz Wasznik, Marcin Tokarski, Nikodem Romanowski, Krzysztof Najmowski, Sebastian Miller, Adrian Manikowski, Marcin Literski, Jacek lewicki, Marek Kobus, Radosław Gęsicki, Mariusz Deresz, Szymon Ciesielski, Robert Brdak;



Abler: Dariusz Malec 13, Dariusz Koc 6, Dariusz Rasak 5, Krzysztof Paul 5, Mirosław Pachniewski 5, Krzysztof Kazanowski 5, Przemysław Moroz 3, Jarosław Szałek 2, Łukasz Matys 2, Przemysław Goździński 2, Marek Bartkowski 1, Rafał Wojciechowski, Marek Rożnowski, Piotr Reszkowski, Zbigniew Raczkowski;



JG Sport: Michał Suchocki 13, Sebastian Łoś 12, Paweł Runowski 9, Wojciech Zieliński 6, Karol Kijewski 5, Tomasz Zieliński 4, Łukasz Kulczewski 4, Łukasz Paczkowski 1, Dawid Szkodziński, Miłosz Sawicki 4, Marek Potorski 1, Krzysztof Kotowski , Bartosz Bojarski, Łukasz Benz;



BiurFol: Robert Świontek 7, Michal Affelt 4, Piotr Wierzbowski 3, Piotr Stelter 2, Dawid Rojewski 2, Piotr Muraczewski 2, Piotr Zakrzewski, Michał Olszewski 1, Przemysław Figielski 1, Andrzej Śpiewak, Radosław Olewiński, Tomasz Lewandowski;



Drewpol: Dawid Zamiatowski 12, Karol Kułacz 7, Radosław Romanowski 6, Przemysław Hartowicz 5, Marcin Krajewski 9, Bartłomiej Granat 3, Sławomir Pawlicki 1, Waldemar Kulwicki 1, Mariusz Chyb 1, Jakub Szulencki, Mariusz Szulejko, Wojciech Miszewski, Krzysztof Fabiszewski, Przemysław Dejewski;



F.G. Kor: Rafał Becker 11, Adam Samborski 7, Jakub Klarkowski 7, Przemysław Lubowicz 5, Adam Urbański 4, Paweł Ryszkowski 4, Mateusz Makowski 4, Dawid Trzeciak 1, Marcin Pietrykowski, Michał Małkowski, Szymon Makowski, Wojciech Krasiński, Dawid Kotlarek, Jarosław Fijałkiewicz, Daniel Barczewski;



Auto-Złomańczuk: Karol Dudek 8, Mariusz Stankowski 4, Jarosław Rogoziński 4, Arkadiusz Jastrzębski 4, Grzegorz Grudziński 4, Paweł Kędzierski 3, Jakub Winiarski 2, Jakub Nowak 2, Paweł Streich 1, Dariusz Katra, Tomasz Kaszuba, Radosław Gęsicki, Rafał Foluszewski, Damian Droszcz;



Najskuteczniejsi

13 - Michał Suchocki (JG Sport), Dariusz Malec (Abler)

12 - Sebastian Łoś (JG Sport), Dawid Zamiatowski (Drewpol)

11 - Rafał Becker (F.G. Kor)





Tabela II ligi

1. GTW Marplast92480-41
2. Glazura Królewska91843-32
3. CUK/Radio System II91636-30
4. PHU Batory/WSB91634-33
5. Poczta Toruń91337-36
6. 2EGO91346-55
7. R1 Squad91241-44
8. PAK91032-43
9. Mazur Ełk9526-49
10.Aldent Team Chełmża9436-48


GTW Marplast: Damian Grzędzicki 34, Marcin Wróbel 16, Łukasz Waligóra 8, Kamil Kołtun 6, Krystian Jukiel 6, Maciej Winiarski 3, Łukasz Kowalski 3, Marcin Powierski 2, Rafał Mucha 2, Jakub Strzykowski, Jacek Piotrowski, Kamil Majewski, Szymon Jabłoński, Oskar Grabowski, Michał Franckowski;



Glazura Królewska/Salon Łazienek: Mariusz Mielcarski 13, Przemysław Regulski 8, Miłosz Korpalski 5, Michał Marciniak 4, Krzysztof Gabryszewski 4, Waldemar Tawrel 3, Karol Szpankiewicz 2, Maciej Melerski 2, Dariusz Chinc 2, Andrzej Wiśniewski, Tomasz Warczachowski, Damian Szymborski, Grzegorz Stachurski, Sławomir Rosiński, Jarosław Kopczyński, Marcin Iwiński;



CUK/Radio System II: Henryk Celmer 6, Sebastian Miller 3, Paweł Maciaszek 3, Przemysław Jankowski 3, Robert Brdak 3, Mariusz Bortko 3, Mariusz łangowski 2, Marcin Tokarski 2, Krzysztof Najmowski 2, Adrian Manikowski 2, Bartosz Jagielski 2, Waldemar Foluszewski 2, Kamil Lisiński 1, Maciej Krużewski 1, Mateusz Dobek 1, Wojciech Wyka, Nikodem Romanowski, Przemysław Rentflejsz, Michał Kukiełczyński, Marek Kobus, Marcin Jankowski, Przemysław Drygalski, Kamil Ciesielski;



PHU Batory/WSB: Marek Waszak 12, Jarosław Mańka 9, Paweł Malinowski 3, Maciej Fogt 3, Adam Łącki 2, Paweł Waszak 2, Robert Obara 1, Maciej Kilanowski 1, Maciej Bieńkowski 1, Tomasz Łozowski, Piotr Waszak, Mariusz Nowicki, Sylwester Krakowski, Dariusz Górny, Tomasz Belzyt;



Poczta Toruń: Dawid Młodzik 10, Rafał Krzywania 8, Krzysztof Moryson 6, Artur Makowski 6, Szymon Woźniak 3, Krzysztof Rabażyński 3, Leszek Szymborski 1, Jakub Ziemski, Janusz Szabowski, Damian Rabażyński, Marek Piątkowski, Janusz Muchewicz, Daniel Maćkiewicz, Robert Jabłoński, Andrzej Chyliński;



2EGO: Rafał Porosa 15, Marcin Szukaj 8, Jarosław bień 7, Piotr Wilkanowski 6, Waldemar Łuczak 5, Tomasz Szlom 2, Piotr Osmański 2, Maciej Żakowiecki 1, Piotr Wituszyński, Arkadiusz Myrcha, Krzysztof Kaczmarek, Patryk Jakubaszek, Artur Buczkowski;



R1Squad: Mateusz Jankowski 11, Paweł Obruszkiewicz 10, Łukasz Wiśniewski 5, Paweł Lipiński 5, Piotr Kruszyński 4, Paweł Pagie 3, Błażej Marcinkowski 2, Paweł Rapciewicz 1, Michał Pietrykowski, Kamil Nowakowski, Rafał Jastrzębski;



PAK: Marcin Grajkowski 6, Maciej Wieliczko 5, Paweł Sędłak 5, Patryk Kaplarny 5, Wojciech Jóźwik 5, Radosław Zieliński 2, Rafał Biernat 2, Damian Tomporowski 1, Przemysław Klimkowski 1, Michał Zatorski, Dawid Wanowski, Tomasz Stachelak, Janusz Rajca, Łukasz Kotkiewicz, Tomasz Hemanowski, Jarosław Ciechacki;



Mazur Ełk: Piotr Czerwiński 5, Michał Worgut 4, Adam Pachucy 4, Marcin Chwojnicki 4, Sebastian Ślatała 3, Grzegorz Trzaskowski 3, Mariusz Wanielewski 1, Marcin Martenka 1, Maciej Klimczak 1, Paweł Piątkowski, Daniel Grzymkowski, Marcin Gruszczyński, Grzegorz Gacman, Tomasz Bryła, Dariusz Borończyk;



Aldent Team Chełmża: Mariusz Górski 9, Patryk Jędrzejewski 7, Patryk Smolarz 6, Michał Marcinkowski 4, Jakub Siłakowski 2, Łukasz Smolarz 2, Michał Budziło 2, Krzysztof Witkowski 1, Sławomir Legutko 1, Paweł Filarecki 1, Rafał Drost 1, Karol Witkowski, Jakub Winkler, Arkadiusz Tarnowski, Łukasz Szydłowski, Bartosz Szydłowski, Michał Ruchwa, Damian Poczwardowski, Paweł Piotrowski, Jacek Kurkierewicz, Michał Indan-Pykno, Łukasz Hamerla, Radosław Gruźlewski, Bartosz Frankowski, Rafał Dittman, Dominik Beszczyński, Patryk Adamkiewicz;



Najskuteczniejsi

34 - Damian Grzędzicki (GTW Marplast)

16 - Marcin Wróbel (GTW Marplast)

15 - Rafał Porosa (2EGO)





Tabela III ligi

1. Eko-Ceramika92461-30
2. Sigma92149-17
3. AZS UMK92075-28
4. Emtor91444-34
5. Jordanki91348-42
6. Pomorek91148-46
7. Józefa Team91027-48
8. Pack-Produkt9939-55
9. Skarpa Toruń9652-83
10.Towimor9336-96


Eko-Ceramika: Jacek Bukowski 14, Łukasz Ciesiński 9, Bartosz Berendt 6, Marcin Puza 5, Denis Żabiński 4, Adam Osiński 4, Wojciech Zieliński 3, Lucjan Mazur 3, Dariusz Kowalski 3, Krystian Rybacki 2, Adam Pawlikowski 1, Jarosław Cedro 1, Tomasz Berendt 1, Marcin Kuberski, Piotr Gradowski, Marcin Ciemiński, Krzysztof Chechłowski, Przemysław Boldt;



Sigma: Robert Wojnar 17, Sławomir Knera 14, Łukasz Kupiec 9, Dawid Widziński 3, Rafał Nikiel 3, Jacek Kostrzewski 2, Tomasz Bladowski 1, Józef Suchodolski, Tomasz Ronowicz, Wojciech Nalaskowski, Adam Melerski, Sebastian Latanowicz, Jarosław Kwaśniewski, Sławomir Buczkowski, Adam Bełkowski;



AZS UMK: Bartosz Piasecki 12, Łukasz Bonzel 11, Bartłomiej Oleszek 9, Michał Malinowski 7, Maciej Jeziorski 6, Paweł Gorczyński 6, Karol Wojtkowiak 5, Łukasz Pietrowski 5, Bartosz Witkowski 4, Michał Spych 3, Łukasz Taruć 2, Marcin Nagórski 2, Paweł Stróżyński 1, Maciej Spenner 1, Michał Muchewicz 1, Michał Święchowicz, Przemysław Kierzkowski, Mariusz Kapuściński, Artur Kaczmarek, Przemysław Dunakowski, Michał Drzewiczak, Bartosz Dreszler, Paweł Deneko, Mariusz Ciupalski, Maciej Cegłowski, Jakub Balicki;



Emtor: Mariusz Kaźmierski 13, Radosław Orłowski 9, Krzysztof Biesiadowski 5, Robert Żakowski 3, Tomasz Urbanowicz 3, Jarosław Szydłowski 3, Adam Lipiński 3, Sebastian Gruszko 3, Jacek Kaźmierczak, Jan Stoppel, Piotr Kubacki;



Jordanki: Maciej Tomela 12, Adam Kiciński 12, Damian Mądrzejewski 11, Dawid Nawra 4, Marek Frommholz 4, Dariusz Mądrzejewski 3, Arkadiusz Supcziński 2, Maciej Murszewski, Waldemar Kolankowski, Mateusz Kasela, Bartosz Grabiński;



Pomorek: Patryk Ciężkowski 10, Mariusz Pietrowski 7, Adam Regulski 6, Leszek Kalinowski 6, Zbigniew Regulski 5, Dawid Jarosz 5, Piotr Szyplik 4, Janusz Kujawa 2, Krzysztof Elsner 2, Grzegorz Dusza 1, Jacek Wolski, Paweł Szymański, Grzegorz Jeliński, Marek Jankowski, Jarosław Biliński;



Józefa Team: Piotr Zieliński 7, Radosław Bolek 7, Rafał Zakrzewski 4, Tomasz Nowicki 4, Daniel Kwiatkowski 2, Bartłomiej Skotarek 1, Maciej Ringwelski 1, Jacek Hafka 1, Rafał Zalewski, Arkadiusz Stanok, Krzysztof Skotarek, Wojciech Postek, Maciej Mikulski, Piotr Kopeć, Łukasz Gajtkowski;



Pack-Produkt Opakowania: Adam Młodzieniak 12, Jarosław Jędrzejewski 8, Jarosław Krzemień 4, Mariusz Czupich 4, Michał Żelaziński 3, Filip Gajkowski 3, Maciej Gozdowski 2, Krzysztof Dziadowiec 2, Krzysztof Michalski 1, Filip Łazowy, Mariusz Zych, Piotr Wiśniewski, Wiesław Wowatowski, Sławomir Szachniewicz, Marek Masłowski, Michał Głogowski, Tomasz Ezman, Sławomir Drążkowski, Dariusz Chrząstek;



Skarpa Toruń: Andrzej Adamczyk 21, Paweł Piotrowski 11, Emil Nowicki 4, Leszek Tofil 3, Jan Terefienko 2, Maciej Piekarz 2, Marcin Markiewicz 2, Jacek Lewicki 2, Karol Łaszewski 1, Damian Tofil 1, Dariusz Nowakowski 1, Arkadiusz Lewicki 1, Waldemar Czarnecki 1, Sławomir Murawski, Benedykt Kurkowski, Tomasz Krajewski, Adam Konieczka, Marcin Kijewski, Zygfryd Gajewski, Piotr Bartoszak;



Towimor: Sebastian Szczęsny 13, Sławomir Maruszak 6, Przemysław Rosiński 5, Kamil Piotrowicz 4, Daniel Skowron 3, Marcin Jankowski 2, Szymon Niewiadomski 1, Wojciech Kaczorowski 1, Robert Guzman 1, Arkadiusz Sulecki, Dawid Rosiński, Tobiasz Rosiak, Michał Lorenc, Witold Lityński, Marcin Lewicki, Grzegorz Kwaśniewski, Radosław Kapczuk;



Najskuteczniejsi

21 - Andrzej Adamczyk (Skarpa Toruń)

17 - Robert Wojnar (Sigma)

14 - Sławomir Knera (Sigma)





Tabela IV ligi

1. Wyd. Adam Marszałek92268-33
2. Bartbud Team92260-25
3. Mega Akcesoria91841-24
4. Multimer Kowalewo91561-64
5. Grupa CB9 1349-45
6. Stoczniowiec Toruń91347-49
7. Flamhed A/CNB91247-53
8. Wrzosy9732-49
9. Opatrunki9631-58
10. Torfarm9335-71


Wydawnictwo Adam Marszałek: Wojciech Borkowski 12, Przemysław Złotowski 11, Michał Stosio 11, Szymon Marks 11, Mateusz Grzelak 10, Marcin Skowroński 7, Sławomir Piątek 2, Mateusz Pieniążek 1, Tomasz Marks 1, Daniel Kieliszek 1, Dawid Affelt 1, Karol Tereszkiewicz, Wojciech Strzelecki, Ireneusz Lejman, Krzysztof Jóźwiak;



Bartbud Team: Daniel Paprocki 16, Mateusz Poczwardowski 14, Rafał Zieliński 6, Dariusz Welka 6, Przemysław Łukasiak 5, Miron Szewczyk 5, Wojciech Borowiec 4, Damian Szymandera 1, Przemysław Jędrzejczak 1, Wojciech Dzielski, Mateusz Bochat, Andrzej Saja, Łukasz Osiński, Łukasz Iwicki, Krzysztof Bartnicki;



Mega Akcesoria Meblowe: Sebastian Wasiłek 9, Kamil Żółkiewski 7, Patryk Przybysz 6, Przemysław Ziółkowski 5, Wiktor Smetana 5, Grzegorz Filipowicz 2, Tomasz Błędzki 2, Krzysztof Brończyk 2, Mariusz Zieliński, Marcin Kuczkowski, Mateusz Grabarczyk, Rafał Więckowski, Adrian Miedziński, Kamil Krawczyk, Michał Komenda, Sylwester Gęgotek;



Multimer Kowalewo Pomorskie: Patryk Orłowski 16, Krzysztof Opiński 13, Piotr Konieczny 11, Sławomir Stankiewicz 6, Patryk Pakuła 5, Dawid Marski 5, Damian Kalinowski 3, Daniel Stankiewicz 2, Piotr Czajkowski 2, Przemysław Witulski, Tomasz Siwek;



Grupa CB: Adam Wiśniewski 19, Marek Urtnowski 8, Sławomir Stypczyński 6, Krzysztof Grunenberg 5, Tomasz Gmiński 4, Bartosz Zygmont 3, Przemysław Zygmont 2, Bogusław Łęgowski 1, Paweł Gołębiewski 1, Waldemar Trybuś, Patryk Okulicz Kozaryn, Piotr Jaszczołt, Arkadiusz Groszko;



Stoczniowiec Toruń: Michał Wijatkowski 16, Piotr Wiśniewski 8, Jakub Wolski 7, Arkadiusz Pietrzak 7, Bartosz Chojnowski 4, Krzysztof Januszewski 3, Waldemar Rutkowski 2, Andrzej Święcki, Paweł Zajko, Krzysztof Wójcik, Mateusz Wójcik, Maciej Witkowski, Piotr Waszak, Michał Szczepaniak, Dariusz Janus, Piotr Jankowski, Miłosz Depczyński;



Flamhed A/CNB/Smart BHP: Sławomir Malinowski 15, Arkadiusz Wandowicz 10, Tomasz Kossowski 5, Zbigniew Ordon 4, Andrzej Dura 4, Łukasz Różański 3, Łukasz Lipiński 3, Paweł Rydlewski 1, Piotr Aleksandrzak 1, Marcin Adach 1, Mirosław Sarnowski, Miłosz Materna;



Wrzosy: Adrian Jarosławski 9, Jacek Wolender 5, Tomasz Wolender 5, Szymon Wojciechowski 5, Tomasz Marcinkiewicz 5, Jakub Napieralski, Dariusz Borowiec 1, Jarosław Siemiątkowski, Mateusz Romejko, Jan Romanowski, Wiesław Robaczewski, Dariusz Kotarski, Wiesław Gorczyca;



Opatrunki: Robert Kmieciak 8, Marek Kurzynowski 5, Sebastian Gerwatowski 4, Bartosz Raś 3, Andrzej Drozdowski 3, Janusz Antczak 2, Dariusz Szczypiorski 1, Damian Rumiński 1, Robert Płatun 1, Łukasz Pliszczyński 1, Piotr Jankowski 1, Jakub Frąckiewicz 1, Błażej Kochański;



Torfarm: Piotr Sucharski 7, Jarosław Stasiak 7, Marcin Skwarski 6, Marcin Jaworski 6, Daniel Ochnicki 4, Sebastian Iwaszko 4, Paweł Muchewicz 1, Piotr Śmiglewski, Karol Zieliński, Jacek Waszkowski, Karol Kołek, Sebastian Jurkiewicz, Hubert Iwaszko;



Najskuteczniejsi

19 - Adam Wiśniewski (Grupa CB)

16 - Michał Wijatkowski (Stoczniowiec Toruń), Daniel Paprocki (Bartbud Team), Patryk Orłowski (Multimer Kowalewo Pomorskie)

15 - Sławomir Malinowski (Flamhed A/CNB/Smart BHP)





Tabela V ligi

1. Euro-Drób92185-41
2. Chełmińskie FC92178-52
3. Nadruki Reklamowe92161-43
4. Wrzosy II TP91864-52
5. EM3DACH Creaton91650-48
6. Mozart91044-65
7. Konkrety9841-56
8. Czerwoni DSS9755-57
9. Kala-Izolacje9739-67
10. Torec9331-67


Euro-Drób: Cezary Smykowski 32, Jacek Smykowski 22, Łukasz Gołębiowski 5, Paweł Czarnowski 5, Paweł Supryczyński 4, Patryk Zgliński 2, Dariusz Kulikowski 2, Sylwester Kiełbasa, Łukasz Dec, Jakub Więckowski, Piotr Szymerski, Dariusz Józefowicz, Krzysztof Gołaszewski, Wojciech Degórski, Artur Dec, Ryszard Dec;



Chełmińskie FC: Paweł Gołumski 29, Łukasz Flis 23, Eliasz Grendzicki 8, Mateusz Prokopowicz 4, Mateusz Piskorski 4, Ireneusz Grabowski 2, Wojciech Dombrowicz 2, Paweł Zagajewski 1, Sławomir Prokopczuk 1, Dawid Ochab 1, Michał Śniegowski, Krzysztof Rogowski, Patryk Piskorski, Rafał Lewandowski, Marcin Kuśmiński, Tomasz Kolenderski, Tomasz Hołubiczko, Piotr Czajkowski;



www.nadrukirekamowe.com: Mateusz Wójcik 16, Łukasz Drygalski 9, Bartosz Kowalski 8, Rafał Surtel 5, Michał Trawiński 4, Piotr Sosna 4, Jakub Rembeza 4, Krzysztof Kęsicki 3, Dawid Sosna 2, Bartosz Rydzkowski 1, Roman Szubski, Krzysztof Stachewicz, Marcin Lisewski, Krzysztof Krakowiak, Andrzej Gaik, Jarosław Chełczyński, Grzegorz Borkowski;



Wrzosy II TP: Mirosław Marzec 11, Tomasz Bocian 9, Artur Żero 7, Krzysztof Stefański 7, Marcin Kowalik 6, Jacek Molenda 5, Grzegorz Trela 4, Michał Puchalski 4, Kacper Celmer 3, Piotr Sobczak 2, Paweł Brzezicki;



EM3DACH Creaton: Łukasz Miastkowski 16, Mariusz Wierzbicki 9, Łukasz Mitręga 8, Mirosław Sieradzki 4, Przemysław Wiśniewski 3, Jarosław Kwaśniewski 3, Maciej Gaszkowski 3, Paweł Kochański 1, Mariusz Zacharewicz, Dawid Gołębiewski, Marcin Gaszkowski, Dariusz Borowski;



Mozart: Piotr Pietrzak 12, Paweł Komoszyński 9, Borys Misz 8, Krystian Sudnik 5, Radosław Plocinniczak 4, Tomasz Popielewski 3, Mateusz Pruss 1, Łukasz Szydłowski, Marcin Sobczak, Rafał Rostkowski, Maciej Misz, Bartosz Bukowski, Patryk Adamkiewicz;



Konkrety: Paweł urbański 8, Paweł Frątczak 7, Marcin Bumbul 6, Adam Wiśniewski 5, Michał Masłowski 3, Marek Brewiński 3, Michał Zgoliński 2, Tomasz Korpal 1, Bartosz Janus 1, Łukasz Dondalski 1, Tomasz Koniuszek;



Czerwoni DSS: Piotr Kowalski 9, Bartosz Siewert 8, Kamil Czachorowski 8, Krystian Lowkajtis 4, Paweł Bejger 4, Marek Zapała 3, Jacek Wełniak 3, Jarosław Kempka 3, Marcin Serafinowicz 2, Tomasz Lewandowski 1, Krzysztof Tomczyk, Jan Sztuczka, Dariusz Sadowski, Sławomir Prusakowski, Daniel Fras, Józef Filarski;



Kala-Izolacje: Marcin Wiśnicki 10, Paweł orłowski 7, Karol Pilarski 7, Sebastian Jurkiewicz 3, Cyprian Gralak 3, Mateusz Ceglarski 3, Patryk Lipiński 2, Rafał Maslowski 1, Łukasz Nowasielski, Marcin Mrówczyński, Marek Mrówczyński, Radosław Maruszewski, Radosław Kopycki;



Torec: Tomasz Cander 7, Łukasz Majewski 5, Sławomir Konury 5, Leszek Świejkowski 3, Marcin Szreder 3, Paweł Cander 2, Tomasz Słuniecki 1, Dariusz Affelt 1, Piotr Łukomski, Mariusz Tuszyński, Marcin Słuniecki, Łukasz Sakowski, Waldemar Malinowski, Bartosz Liszewski, Krzysztof Baniecki;



Najskuteczniejsi

32 - Cezary Smykowski (Euro-Drób)

29 - Paweł Gołumski (Chełmińskie FC)

23 - Łukasz Flis (Chełmińskie FC)





Tabela VI ligi

1. JZK Anmar92468-41
2. FC Rubinkowo92164-45
3. FC Lukrecja91994-44
4. Toruń-Pacific91542-36
5. Markpol91351-56
6. Flamhed B9944-52
7. WT UMK9435-50
8. FC Thorn9 135-109


JZK Anmar: Maciej Witkowski 13, Michał Gotowt 12, Marcin Wojciechowski 9, Patryk Kulczewski 8, Wiesław Gondek 8, Andrzej Kopczyński 7, Łukasz Łabich 5, Mariusz Silkowski 3, Bartosz Ratyński 2, Patryk Urbaczewski, Sławomir Osial, Paweł Goździński, Paweł Filarecki;



FC Rubinkowo: Patryk Dzięgielewski 14, Mariusz Górski 13, Łukasz Cerefiecki 13, Łukasz Bartosiński 7, Krzysztof Zwoliński 6, Dawid Bartosiński 4, Mariusz Wlotkowski 2, Robert Rutkowski 2, Szymon Gazda 2, Mateusz Lewandowski 1, Sylwester Czerwiński;



FC Lukrecja: Bogumił Mańkowski 37, Tomasz Górzkowski 21, Maciej Ratke 15, Michał Pilatowski 5, Krzysztof Jaroszewski 5, Karol Łuczko 4, Marcin Gliński 4, Sylwester Bielec 3, Przemysław Rygielski;



Toruń-Pacific: Maciej Paczkowski 11, Jeremi Ziemba 9, Łukasz nadolny 8, Artur Gazda 4, Sylwester Szulski 3, Marcin Paluch 3, Artur Mielcarski 2, Rafał Wojciechowski 1, Dariusz Krusiński 1, Paweł Skibicki, Mirosław Salita, Krzysztof Pawlak, Przemysław Lubański, Jarosław Krzemiński, Paweł Gołębiewski, Julian Dyliński;



Markpol: Damian Mondrzejewski 13, Mateusz Nadarzewski 11, Jarosław Kraska 10, Szymon Jaworski 5, Patryk Włodarczyk 4, Paweł Wensławski 2, Kamil Nadarzewski 2, Waldemar Laskowski 2, Jarosław Nadarzewski 1, Jacek Krueger 1, Marian Popławski, Daniel Nowicki, Przemysław Gutmański, Mateusz Gasik, Rafał Bogdański;



Flamhed B/Pudlex/Tormal: Piotr Rączka 13, Radosław Tomaszewski 6, Jacek Kucharski 6, Jakub Szwarczewski 5, Marek Laks 4, Paweł Rydlewski 3, Sławomir Lubowicz 3, Tomasz Kossowski 1, Sebastian Kijewski 1, Piotr Bajko 1, Piotr Aleksandrzak 1, Jerzy Pasternacki, Tomasz Orchowski;



WT UMK: Dariusz Wantoch-Rekowski 14, Tomasz Śmigecki 5, Mariusz Kaczmarek 5, Michał Szmeichel 4, Wojciech Jankowiak 3, Rafał Karpiński 2, Przemysław Kempiński 1, Błażej Karpiński 1, Wiesław Matuszewski, Przemysław Gudzio, Paweł Grochowski;



FC Thorn: Dawid Zieliński 10, Adam Maciejewski 7, Michał Demski 7, Dawid Maćkiewicz 6, Przemysław Muzyk 2, Radosław Truszczyński 1, Jakub Maciejewski 1, Marcin Lewandowski 1, Paweł Maćkiewicz, Damian Lamecki, Miłosz Kuśma, Dariusz Kiełpiński, Komasz Kazimierski, Maciej Górski, Dawid Bas;



Najskuteczniejsi

37 - Bogumił Mańkowski (FC Lukrecja)

21 - Tomasz Górzkowski (FC Lukrecja)

15 - Maciej Ratke (FC Lukrecja)