Sport.pl

Arpol lepszy od Marwitu w lidze halowej

W 5. kolejce Toruńskiej Halowej Ligi Szóstek Piłkarskich wysokiej porażki doznał lider FC Marwit.
Pojedynek Arpolu z Marwitem zapowiadał się bardzo ciekawie. Jednak zamiast zaciętego spotkania kibice w hali w Lubiczu obserwowali dominację tych pierwszych. Arpol rozgromił rywali aż 7:1 i samodzielnie prowadzi w I lidze.

W drugiej lidze w meczu na szczycie GTW Marplast rozgromił Glazurę Królewską/Salon Łazienek aż 13:3. Cztery bramki dla zwycięzców strzelił Łukasz Waligóra.

Wyniki

I liga

F.G. Kor - Szwejk 7:2, bramki: Makowski 2, Becker 2, Urbański, Samborski, Ryszkowski - Balcerak 2;

Biurfol - Abler 1:5, bramki: Wierzbowski - Rasak 2, Pachniewski, Malec, Koc;

Drewpol - JG Sport 8:2, bramki: Hartowicz 3, Zamiatowski, Romanowski, Kułacz, Krajewski, Granat - Runowski, Kijewski;

KS Marwit - Arpol 1:7, bramki: Elwartowski - Zaremski 2, Page 2, Wcisło, Tarkowski, Strzykowski;

Radio System/CUK I - Auto-Złomańczuk 2:4, bramki: Jankiewicz, Ciesielski - Stankowski 2, Nowak, Jastrzębski;



Tabela I ligi

1. Arpol41219-9
2. KS Marwit4918-12
3. Abler4829-10
4. Drewpol4619-13
5. JG Sport4626-21
6. F.G. Kor4420-24
7. Radio System/CUK I4411-16
8. Auto-Złomańczuk4311-20
9. Biurfol439-21
10.Szwejk4312-28


II liga

CUK/Radio System II - R1Aquad 3:5, bramki: Maciaszek, Jankowski, Lisiński - Jankowski 2, Wiśniewski, Lipiński, Kruszyński;

2EGO - PAK 4:9, bramki: Porosa, Osmański, Bień, Wilkanowski - Kaplarny 2, Grajkowski 2, Biernat 2, Zieliński, Wieliczko, Tomporowski;

PHU Batory/WSB - Aldent Team Chełmża 3:2, bramki: Waszak 3 - Górski, Drost;

Poczta Toruń - Mazur Ełk 8:2, bramki: Młodzik 3, Markowski 2, Krzywania 2, Rabażyński - Czerwiński 2;

Glazura Królewska/Salon Łazienek - GTW Marplast 3:13, bramki: Gabryszewski 2, Regulski - Waligóra 4, Jukiel 3, Grzędzicki 3, Wróbel, Powierski, Kołtun;



Tabela II ligi

1. GTW Marplast41233-16
2. CUK/Radio System II4920-11
3. Glazura Królewska4918-16
4. PHU Batory/WSB4714-11
5. R1 Squad 4618-16
6. PAK4617-16
7. 2EGO4621-25
8. Poczta Toruń4312-20
9. Mazur Ełk418-17
10.Aldent Team Chełmża4012-25


III liga

Józefa Team - AZS UMK 2:14, Jordanki - Pack-Produkt Opakowania 8:4, Towimor - Sigma 2:5, Pomorek - Eko-Ceramika 3:8, Emtor - Skarpa Toruń 13:6



Tabela III ligi

1. Eko-Ceramika41235-12
2. AZS UMK41030-8
3. Sigma4918-5
4. Emtor4824-14
5. Pomorek4729-16
6. Jordanki4621-21
7. Skarpa Toruń4327-37
8. Pack-Produkt4311-25
9. Józefa Team405-30
10.Towimor4018-50


IV liga

Torfarm - Multimer Kowalewo Pomorskie 8:15, Grupa CB - Wydawnictwo Adam Marszałek 2:9, Opatrunki - Stoczniowiec Toruń 3:6, Wrzosy - TKF/Mega Akcesoria Meblowe 3:2, Bartbud Team - Flamhed A/CNB/Smart BHP 8:2



Tabela IV ligi

1. Bartbud Team41025-10
2. Stoczniowiec Toruń41023-13
3. Flamhed A/CNB4929-20
4. Wyd. Adam Marszałek4729-18
5. TKF/Mega4624-11
6. Multimer4633-38
7. Grupa CB4317-24
8. Wrzosy4310-22
9. Opatrunki4314-30
10.Torfarm4118-36


V liga

Torec - Wrzosy II TP 5:8, Euro-Drób - Kala-Izolacje 13:3, Nadruki Reklamowe - Konkrety 8:4, Chełmińskie FC - EM3DACH Creaton 8:3, Mozart - Czerwoni DSS 8:6



Tabela V ligi

1. Euro-Drób41244-16
2. Chełmińskie FC41239-18
3. Wrzosy II TP4632-32
4. Nadruki Reklamowe4626-26
5. EM3DACH Creaton4620-25
6. Mozart4624-31
7. Kala-Izolacje4619-29
8. Torec4316-22
9. Konkrety4320-30
10.Czerwoni DSS4024-35


VI liga

FC Lukrecja - Toruń Pacific 8:5, Markpol - JZK Anmar 7:10, FC Rubinkowo - WT UMK 7:6, Flamhed B/Pudlex/Tormal - FC Thorn 5:2



Tabela VI ligi

1. FC Rubinkowo41232-17
2. JZK Anmar4926-20
3. FC Lukrecja4737-24
4. Markpol4631-23
5. Flamhed B4618-14
6. Toruń Pacific4615-20
7. WT UMK4118-23
8. FC Thorn4014-50