Bez zmian cen na Unibax-Polonia. Tłum bydgoszczan?

Niewykluczone. Wszystkie wejściówki na ogromny gości zostały przekazane stowarzyszeniu ?Pomagamy Polonii?.
Oświadczenie KST Unibax w sprawie derbów zaplanowanych na 19 lipca:Klub Sportowy Toruń UNIBAX S.A. informuje o przedsprzedaży biletów na spotkanie XII rundy Speedway Ekstraligi Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz, który odbędzie się 19 lipca o godz. 18.00. Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 15.30Zbliżają się kolejne Wielkie Derby Pomorza. Po jednorocznej przerwie, bydgoszczanie powrócili do Speedway Ekstraligi, dając kibicom w naszym regionie możliwość przeżywania kolejnych derbowych emocji. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, ze spotkania toruńsko-bydgoskie od wielu lat elektryzują mieszkańców obu miast, a ich wynik jest zawsze wielką niewiadomą, niezależnie od zajmowanego miejsca w tabeli. Na spotkania z rywalem zza miedzy wszyscy mobilizują się dodatkowo - zarówno zawodnicy, jak i kibice, którzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych form dopingowania swoich pupili.

Po raz pierwszy derby w Toruniu odbędą się na nowym stadionie żużlowym, co dodatkowo wzmaga emocje pomiędzy torunianami i bydgoszczanami. Wicelider cyklu Grand Prix - Emil Saifutdinow i Szwed Andreas Jonsson wraz z kolegami przybędą do Grodu Kopernika walczyć o każdy metr toru. Zbliża się koniec rundy zasadniczej, a poloniści wciąż walczą o jak najwyższe miejsce w żużlowej tabeli, dające miejsce w rundzie play off. To oznacza, że zrobią wszystko, aby z Torunia wywieźć jak najlepszy rezultat. Zadania im ułatwiać nie będą z pewnością żużlowcy Unibaksu, którzy na własnym obiekcie czują się "jak ryba w wodzie". W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Bydgoszczy padł wynik 51:39 dla torunian.Jak wielkie jest zainteresowanie kibiców tym spotkaniem, niech świadczy choćby fakt, że Zarząd KST UNIBAX przekazał wszystkie bilety na sektor gości Stowarzyszeniu "Pomagamy Polonii", które zajmuje się dystrybucją wejściówek wśród kibiców Polonii. Jeżeli nie wszystkie bilety zostaną sprzedane w Bydgoszczy, wówczas wrócą one do sprzedaży w kasach toruńskiego Klubu. Tradycyjnie przed zawodami organizatorzy przygotowali dla kibiców wiele konkursów i niespodzianek.Bilety na strefy: czerwoną (Trybuna Główna), niebieską i zieloną będzie można nabyć w sobotę 18 lipca w godzinach 10 - 17. Otwarte będą cztery okienka w Kasie nr 2, mieszczącej się przy niebieskiej strefie (od strony wschodniej) stadionu przy Szosie Bydgoskiej 78, w trzech okienkach sprzedawane będą bilety na Strefę Niebieską, natomiast w czwartym okienku będzie można nabyć bilety na Strefę Czerwoną i Strefę Zieloną. Bilety będzie można nabyć także w niedzielę od godz. 12.00. Razem z biletami będzie można zakupić także program zawodów w formacie A4 w cenie 10 zł.Ceny biletów pozostają bez zmian i kształtują się następująco:

Trybuna Główna Strefa Czerwona - 70 zł

Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet normalny - 30 zł

Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet ulgowy - 25 zł

Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet normalny - 30 zł

Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet ulgowy - 25 zł

Widownia Strefa Żółta (sektor gości), bilet normalny - 30 zł

Widownia Strefa Żółta (sektor gości), bilet ulgowy - 25 zł

Program Zawodów - 10 zł

Raz jeszcze przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, z zastrzeżeniem jednak że nie przysługuje dziecku osobne miejsce siedzące na stadionie (dziecko będzie siedziało na kolanach rodziców lub opiekunów). Dziecko do lat 7 będzie posiadało własne miejsce do siedzenia tylko w przypadku wykupienia osobnego biletu.Klub Sportowy Toruń UNIBAX S.A. informuje również, że na stadion może wejść nie więcej niż 15.000 kibiców.

Liczba miejsc do siedzenia w każdej ze stref jest ograniczona.Zarząd KST UNIBAX