Biletów już nie ma! Torunianie będą w strefie gości

Unibax sprzedał część wejściówek na sektor żółty - miejsca dla Unii Leszno - fanom z Torunia. Biletów na niedzielne spotkanie już nie ma.
OŚWIADCZENIE UNIBAKSUKlub Sportowy Toruń UNIBAX S.A. informuje, że we wtorek 28.04.2009r. o godz. 12.00 sprzedane zostały ostatnie bilety na spotkanie IV rundy Speedway Ekstraligi Unibax Toruń - Unia Leszno, który odbędzie się 3 maja 2009r. o godz. 18.30.

Zgodnie z wcześniejszym komunikatami KST UNIBAX, do toruńskiego klubu mogły zgłaszać się również zorganizowane grupy kibiców leszczyńskich. W sumie w ten sposób do toruńskiego klubu zgłosiło się 230 kibiców Unii. Te osoby, zgodnie z wcześniejszymi komunikatami KST UNIBAX, mają prawo odebrać bilety na strefę żółtą (sektor gości) do 90 minut przed rozpoczęciem meczu. Po tym czasie nieodebrane bilety trafiają do ogólnodostępnej sprzedaży.W związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców tym spotkaniem, KST UNIBAX sprzedał również 600 biletów na strefę żółtą (sektor gości) w sprzedaży ogólnodostępnej.Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom kibicom leszczyńskim, toruński klub postanowił przeznaczyć dodatkowe 200 biletów normalnych w cenie 30 zł na strefę żółtą (sektor gości) kibicom Unii. Bilety te będą do nabycia w siedzibie Klubu Sportowego UNIA Leszno od 29 kwietnia 2009r, od godz. 12.00.Kibice, którzy nie posiadają biletów na spotkanie Unibax Torun - Unia Leszno, proszeni są o nieprzybywanie na stadion toruński, ponieważ w sprzedaży nie będzie już żadnych biletów i kupno ich nie będzie możliwe.Kibicu pamiętaj - jeśli kupujesz bilet u konika, legitymizujesz jego obecność na kolejnych meczach!

Zarząd KST UNIBAX