Sport.pl

Dwa mecze Unibaksu na początek transmisji telewizyjnych

Znamy plany transmisji TVP z meczów pierwszych kolejek Speedway Ekstraligi w przyszłym roku.
Zapoczątkuje je relacja z bardzo atrakcyjnego meczu obrońców mistrzowskiego tytułu Unii Leszno z mierzącą w mistrzowski tytuł ekipą z Częstochowy.

Plany transmisji Telewizji Polskiej ze spotkań Speedway Ekstraligi na kwiecień 2008:

6 kwietnia, I kolejka: Unia Leszno - Złomrex Częstochowa (godz. 16.30) live w kanale TVP Sport i Stal Gorzów - Atlas Wrocław retransmisja w TVP Sport w poniedziałek. Retransmisję meczu Unia-Złomrex będą mogły przeprowadzić oddziały terenowe TVP w "okienku transmisyjnym" TVP Info w niedzielę w godzinach 18.30-20.30.

13 kwietnia, II kolejka: ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Stal Gorzów Wlkp. o godz. 18.30 live w kanale TVP Sport (ewentualnie live w okienku TVP Info) i Atlas Wrocław - Unibax Toruń retransmisja w TVP Sport w poniedziałek. Podobnie jak w I kolejce, retransmisję meczu Atlas-Unibax mogą przeprowadzić zainteresowane oddziały terenowe TVP w "okienku transmisyjnym" TVP Info.

20 kwietnia, III kolejka: Marma Rzeszów - Atlas Wrocław o godz. 16.30 live w kanale TVP Sport i Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra retransmisja w TVP Sport w poniedziałek.

Retransmisję z wybranego meczu w godz. 18.30 - 20.30 będą mogły przeprowadzić oddziały terenowe TVP.