Polski Cukier pokonał Stal po nerwowym meczu [ZDJĘCIA]

Polski Cukier lubi serwować swoim fanom wielkie emocje - tak właśnie było w meczu ze Stalą Ostrów.
Gospodarze mieli aż 19 punktów przewagi, ale końcówka spotkania zrobiła się bardzo nerwowa. Wcześniej ostrowianie grali przedziwnie - tak, jakby z premedytacją ignorowali lidera torunian, Danny Gibsona. Efektem była przygniatająca chwilami przewaga Polskiego Cukru, który tuż przed końcem pierwszej kwarty wyrywał aż 24:8. Im jednak było bliżej końca spotkania, tym lepiej grała Stal. Wielką swobodę taktyczną miał lider gosci, Curtis Millage. Doświadczony rozgrywający sprytnie odnajdywał luki w defensywie przeciwników - dzięki temu na trzy minuty przed końcem spotkania udało się gościom zredukować straty do zaledwie trzech punktów (70:67). W decydujących momentach spotkania więcej spokoju zachowali jednak torunianie.

Polski Cukier Toruń - Stal Ostrów 78:69

Kwarty: 27:8, 16:24, 19:16, 16:21

Polski Cukier: Gibson 25 (6), Michalak 14 (3), Wiśniewski 12 (1), Kornijenko 5 (1), Milosević 4 - Sulima 10, Cummings 5, Bochno 3 (1), Michalski 0, Perka 0