Przeciętna forma toruńskich Australijczyków w Anglii

Toruńscy Australijczycy z różnym skutkiem zaprezentowali się w Anglii.
Jason Doyle w niedzielnym meczu sparingowym zdobył dla swojej drużyny Leicester Lions komplet punktów (14+bonus). Zespół "Lwów" rozgromił na swoim torze ekipę Coventry Bees 63:27. Liderem przeciwników Doyle'a był przeciętny Chris Harris, zdobywca 10 "oczek" w sześciu startach. Po kilku godzinach nowy nabytek KS Toruń wziął udział w turnieju Rory'ego Schleina i nie zaprezentował się zbyt dobrze. Zajął bowiem odległą, 10. pozycję, a w jedynym udanym wyścigu pokonał m.in. innego reprezentanta klubu z grodu Kopernika, Chrisa Holdera. Ten z kolei w czterech startach uzbierał sześć punktów, co pozwoliło mu uplasować się na miejscu 7-8.

Obaj będą reprezentować swój kraj w toruńskiej imprezie spod znaku Speedway Best Pairs Cup, która odbędzie się 28 marca na Motoarenie.