Oni wystąpią na gali MMA w Toruniu [ZDJĘCIA]

Gwiazdą będzie celebryta 'Trybson'. Wśród uczestników - dwóch torunian.

Galę Pure MMA XCage 7 zaplanowano w toruńskiej hali przy ul. Bema na 13. marca.
Wśród uczestników (wszystkich można zobaczyć w galerii plakatów zapowiadających imprezę) są torunianie. Mariusz Boszman (nolimits MMA Toruń) zmierzy się z Filipem Danychem z Łodzi. Torunianin ma za sobą już udany debiut w MMA, ale teraz stanie naprzeciw byłego medalisty mistrzostw Polski.
Z kolei Tymoteusz Pledziewicz, także związany z nolimits MMA Toruń, ma za sobą już pięć pojedynków. Jego rywalem będzie mocno zbudowany Michał Bacik z Poznania.
Gwiazdą wieczoru ma być walka Pawła Trybały - celebryty znanego jako 'Trybson' z programu telewizyjnego MTV Shore. Zadebiutuje w zawodowym ringu. W walce kat. półciężkiej zmierzy sę z Łukaszem Stojanowskim, który od trzech lat nie stoczył żadnego pojedynku.

Galę Pure MMA XCage 7 zaplanowano w toruńskiej hali przy ul. Bema na 13. marca. Wśród uczestników (wszystkich można zobaczyć w galerii plakatów zapowiadających imprezę) są torunianie. Mariusz Boszman (nolimits MMA Toruń) zmierzy się z Filipem Danychem z Łodzi. Torunianin ma za sobą już udany debiut w MMA, ale teraz stanie naprzeciw byłego medalisty mistrzostw Polski. Z kolei Tymoteusz Pledziewicz, także związany z nolimits MMA Toruń, ma za sobą już pięć pojedynków. Jego rywalem będzie mocno zbudowany Michał Bacik z Poznania.

22.01.2014 Sosnowiec . Pawel Trybala " Trybson " uczestnik programu  Warsaw Shore produkcji MTV .  Fot . Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta   SLOWA KLUCZOWE: trybson mtvFot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

Gwiazdą wieczoru ma być walka Pawła Trybały (na zdjęciu wyżej) - celebryty znanego jako 'Trybson' z programu telewizyjnego MTV Shore. Zadebiutuje w zawodowym ringu. W walce kat. półciężkiej zmierzy sę z Łukaszem Stojanowskim, który od trzech lat nie stoczył żadnego pojedynku.