Sport.pl

KS Toruń wspiera zakochanych. Karnet tańszy za zdjęcie

Toruński klub zaprasza do klubowej kasy m.in. z okazji walentynek.
Już tylko kilka dni dzieli nas od popularnych walentynek. Z tej okazji włodarze toruńskiego zespołu postanowili wyjść naprzeciw swoim fanom, uruchamiając promocję na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne wejściówki.

Karnety na mecze ligowe organizowane na Motoarenie w sezonie 2015 można nabywać w siedzibie Klubu Sportowego Toruń od 17 grudnia 2014 roku. Jak się okazuje, pomimo zmian we władzach klubu torunianie wciąż pragną oglądać speedway, a sprzedaż karnetów jest porównywalna z poprzednimi sezonami. - Jak co roku zainteresowanie karnetami w Toruniu jest wysokie, co nas bardzo cieszy. Staraliśmy się zbudować zespół na miarę oczekiwań naszych fanów oraz naszych możliwości. Wydaje nam się, iż wyszło to wszystko całkiem nieźle, a skutkiem naszego zaangażowania jest liczba sprzedanych karnetów. Oczywiście wciąż zapraszamy kibiców do odwiedzenia Motoareny w celu zakupu wejściówki na cały rok. Obiecujemy zaangażowanie przez cały sezon oraz wiele żużlowych emocji na toruńskim stadionie - powiedział wiceprezes toruńskiego klubu Jacek Gajewski.

Akcja wprowadzona właśnie przez toruńskich działaczy jest bardzo prosta. Każda para, która w okresie od 11 do 18 lutego 2015 roku (z wyłączeniem weekendu) zakupi dwa karnety na mecze "Aniołów" na Motoarenie, nabędzie 50 proc. rabatu na zakup drugiego z nich. Promocja obowiązuje przy zakupie karnetów na strefę niebieską. Aby z niej skorzystać, dana para musi przedstawić fotografię będącą potwierdzeniem, iż jest ona w ścisłej relacji. - Nie chcieliśmy ograniczać promocji tylko do związków zalegalizowanych, dlatego regulamin promocji został skonstruowany tak, a nie inaczej. Liczymy, że ten minimalny wymóg, jakim jest wspólne zdjęcie przedstawiające daną parę na przykład podczas wakacji, nie będzie wielkim problemem - kontynuuje Gajewski.

Promocja jest swoistym ukłonem w stronę kibiców w grodzie Kopernika. Duży odsetek publiczności stanowią rodziny z dziećmi, których nie stać na zakup karnetów. Promocja "Drugi karnet na walentynki za pół ceny" może nieco odciążyć domowy budżet. - Nie da się ukryć, że w obecnych czasach zakup dwóch karnetów w rodzinie nie jest małym wydatkiem. Pragniemy wspomóc małżeństwa, pary, ludzi zakochanych nie tylko w sobie nawzajem, ale również i w żużlu. Dodatkowo można wygrać pyszną przekąskę w Pizza Hut czy też pełną kolację w tej samej restauracji. Naprawdę, nie ma na co czekać! - zachęca menedżer drużyny KS Toruń.

Przypomnijmy tylko, iż karnety obowiązywać będą na wszystkie spotkania ligowe w rundzie zasadniczej w sezonie 2015. Kupujący karnet ma zatem możliwość obejrzenia siedmiu spotkań Speedway Ekstraligi oraz wszystkich zawodów młodzieżowych rozgrywanych w Toruniu. Karnety nie obowiązują z kolei na rundę play-off oraz na zawody Grand Prix, Speedway Best Pairs Cup oraz Speedway European Championships. Cena karnetów na niebieską strefę wynosi odpowiednio 180 złotych za karnet normalny oraz 170 złotych za karnet lojalnościowy. Drugi karnet w promocji można nabyć za kwotę 90 złotych.

Przypominamy jednocześnie, iż w przypadku awansu drużyny KS Toruń do rundy play-off posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze w rundach finałowych.

Więcej o: