Bilety na Speedway Grand Prix w Warszawie za mniej niż 100 zł

Walka o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu rozpocznie się w sezonie 2015 w Warszawie. Stadion Narodowy będzie gościł LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 18 kwietnia 2015 roku.
W Warszawie odbędzie się jedna z największych imprez żużlowych w historii żużla w Polsce. Na Stadionie Narodowym po raz ostatni będzie można zobaczyć w akcji indywidualnego mistrza świata z 2010 roku Tomasza Golloba, który potwierdził, że wystartuje z dziką kartą. Zawody będą oficjalnym pożegnaniem Tomasza Golloba z cyklem Speedway Grand Prix. Po raz pierwszy w historii na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany turniej żużlowy. Dyrektor zarządzający BSI Speedway Paul Bellamy jest pewny, że LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix będzie spektakularnym otwarciem przyszłorocznego cyklu SGP.

"Biorąc pod uwagę popularność żużla w całej Polsce, dobrze się stało, że sport żużlowy trafił na najwspanialszy stadion tego kraju. Jesteśmy zachwyceni tym, że przyszłoroczne otwarcie serii SGP nastąpi na Stadionie Narodowym - to wspaniałe, światowej klasy miejsce" - powiedział Paul Bellamy. "Nie można było znaleźć bardziej stosownej okazji, aby przyznać dziką kartę Tomaszowi Gollobowi, jestem pewien, że fani z całej Polski przybędą na zawody, aby pozdrowić Tomasza i zobaczyć, jak jeździ. Nie mam też wątpliwości, że jego rodacy: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Maciej Janowski będą również zdeterminowani, aby pokazać, że to będzie jeden z najważniejszych wieczorów w ich karierze" - dodał Bellamy.

Andrzej Witkowski, prezes PZM, bardzo cieszy się z powrotu wielkiego żużla do Warszawy. "Nasza stolica zasługuje na to, aby odbywały się tam najwyższej rangi zawody żużlowe, które w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Mając nowoczesny stadion, od kilku lat zabiegaliśmy o to, aby rozegrać na nim takie zawody. Będziemy mieli okazję podziękować naszemu mistrzowi Tomaszowi Gollobowi za lata startów w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Bardzo serdecznie zapraszam kibiców na Stadion Narodowy 18 kwietnia przyszłego roku, bo ten dzień na pewno przejdzie do historii polskiego żużla" - powiedział Witkowski.

W międzynarodowej stawce 16 najlepszych zawodników na świecie, którzy wezmą udział w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym, znajdzie się aż czterech Polaków: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Maciej Janowski i startujący z dziką kartą Tomasz Gollob. Po Euro 2012 i mistrzostwach świata w siatkówce SGP na Stadionie Narodowym ma szansę stać się kolejnym wielkim wydarzeniem, które pokaże potencjał Polski i Warszawy. Wydarzeniem, które potwierdzi, że jesteśmy krajem nowoczesnym i potrafiącym zorganizować imprezę sportową na najwyższym światowym poziomie.

Tomasz Półgrabski, prezes zarządu PL.2012+, uważa, że zorganizowanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym jest wyzwaniem dla tego obiektu, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie. "Od czasu Euro 2012 ciężko pracowaliśmy nad tym, aby sprowadzić na Stadion Narodowy najważniejsze wydarzenia i imprezy sportowe. W kraju, gdzie żużel jest jednym z naszych sportów narodowych, po prostu musieliśmy go mieć na Stadionie Narodowym. Cieszymy się na współpracę z PZM oraz BSI Speedway, bo możemy pokazać niezapomniany show fanom z całej Polski i całego świata" - powiedział Półgrabski. "To będzie pierwsza runda FIM Speedway Grand Prix rozgrywana w Polsce na stadionie w pełni zadaszonym. Kibice mogą rezerwować bilety z całkowitym zaufaniem, że impreza się odbędzie, niezależnie od pogody zobaczą świetny żużlowy wieczór w niesamowitej atmosferze" - dodał Półgrabski.Ceny biletów:

kat. I - 49 zł

kat. II - 59 zł

kat. III - 69 zł

kat. IV - 79 zł

kat. V - 79 zł

kat. VI - 89 zł

kat. VII - 99 zł

VIP - 850 zł