Gdzie trafi Emil Sajfutdinow? Suskiewicz: Toruń ma pierwszeństwo

Rosjanin ma za sobą bardzo udany sezon. Dlatego też chętnych na zatrudnienie Sajfutdinowa nie brakuje. Wszystko wskazuje na to, że mistrz Europy zostanie w Toruniu
- Nie chcemy komentować spekulacji transferowych. Nie powiemy nic, zanim Emil nie podpisze kontraktu. Tak postanowiliśmy i tego się będziemy trzymać - powiedział Tomasz Suskiewicz, menedżer i przyjaciel Sajfutdinowa.

Zawodnika z Rosji chciałby mieć w składzie niemal każdy zespół. Żużlowiec Unibaksu otwiera listę życzeń w Lesznie, Zielonej Górze, a także w Rzeszowie. - W Unibaksie wszystko było na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy żadnych uwag i taka współpraca to marzenie każdego żużlowca. Mogę tylko jedno powiedzieć, że klub z Torunia ma pierwszeństwo w rozmowach. Temat innej drużyny pojawi się tylko wtedy, jeśli nie dogadamy się z dotychczasowym pracodawcą - powiedział Suskiewicz.

Nowy menedżer zespołu z Torunia, Jacek Gajewski, nie ukrywa, że zatrzymanie Sajfutdinowa to priorytet. - Chciałbym, aby Emil jeździł tutaj cały czas. Rozmowy trwają i wierzę, że dojdziemy do porozumienia - powiedział Gajewski.