Sport.pl

Złość Golloba. "Jakby dorwał kogoś w ciemnej ulicy, to chyba by zabił"

Najbardziej zaskakujący cytat na temat Tomasza Golloba w historii?
Przegląd prasy.

Tak obrazowo o liderze Unibaksu Toruń mówił ostatnio - jak twierdzi "Przegląd Sportowy" - dyrektor sportowy klubu, Sławomir Kryjom. Gollob w wywiadzie z "PS" stwierdził, że "coś w tym jest", bo irytuje go, gdy przez "wadliwe motocykle" traci mnóstwo punktów.

Co ciekawe, wbrew wcześniejszym spekulacjom, iż tegoroczny sezon będzie ostatnim w żużlowej karierze Golloba, ten na emeryturę się nie wybiera. Twierdzi, że jest za młody. Chce, by żużlowcy znów mogli korzystać z tłumików starego typu - według Golloba tak ma być od 2015 r. - co zupełnie zmieniłoby jego sytuację. "Wrócę do gry i do robienia wielkich rzeczy. Tak czuję, bo mam wiedzę. Regulacje do silnika przy przelotowym tłumiku mam w jednym paluszku" - twierdzi Gollob.

W tym roku kończy się jego kontrakt z Unibaksem. Biorąc pod uwagę niepewność toruńskiego zespołu - ze sponsorowania drużyny wycofuje się właściciel spółki Roman Karkosik - wielką niewiadomą jest również skład drużyny w roku 2015.

Czy w razie powrotu do starych tłumików, klub w Toruniu powinien przedłużyć kontrakt Golloba?
Więcej o:
Komentarze (1)
Złość Golloba. "Jakby dorwał kogoś w ciemnej ulicy, to chyba by zabił"
Zaloguj się
  • grymac

    Oceniono 2 razy 0

    Da radę jak wrócą stare tłumiki, pod warunkiem, ze nie zmieni się bieżnik opon, kształt manetki i przede wszystkim: muszą wrócić stare plastrony!!!! Szacunek i WIELKIE DZIĘKUJEMY za to czego dokonał, ale "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX