Sport.pl

"K**wa, niech se jadą sami! Idźcie do pana Tomka". Tak się kłóci Unibax

Można było spodziewać się, że atmosfera w toruńskim klubie żużlowym jest zła. Ale aż tak?
To, jak nerwowo jest wewnątrz Unibaksu, pokazują fragmenty materiału, który przygotował serwis FalubazTV. Ekipa nagrywała to, co działo się w drużynach z Torunia oraz Zielonej Góry podczas niedzielnego hitu Enea Ekstraligi. Jej materiał zaskakuje. Pokazuje m.in. wymianę zdań podczas narady drużyny Unibaksu. W jej trakcie mechanik teamu Pawła Przedpełskiego - jeszcze w ub. roku świetnie współpracującego z Tomaszem Gollobem na torze - wymienia kilka zdań z dość bezradnym w tej sytuacji trenerem Janem Ząbikiem. On kierował drużyną pod nieobecność Sławomira Kryjoma - menedżer Unibaksu odbywa karę za ubiegłoroczne wycofanie drużyny z finału ligi i nie może przebywać w parku maszyn podczas spotkań.

Ostra wymiana zdań

Mechanik narzeka na to, jak układane są pary w kontekście torów - sugeruje, że wszystko odbywa się według żądań Tomasza Golloba. "A my co, teraz z drugiego? To k..., niech se jadą sami, dobra. To idźcie do pana Tomka albo tego... K... Z najgorszego pola wiecznie. Nie jedzie i ch..." - krzyczy. Ząbik cichutko odpowiada: "Ale on chciał...". Słyszy: "Ale co? No, on chce czwarte".

Nagranie, które można obejrzeć w materiale od 1:31, już doczekało się pierwszych komentarzy. Cytujący wymianę zdań serwis pokredzie.pl konkluduje np.: "Słyszeliśmy, że atmosfera w drużynie nie jest najlepsza, ale żeby aż tak? Przerażające". Wcześniej były menedżer Unibaksu Jacek Gajewski stwierdził, iż zespół przypomina teraz"sieroty, których nikt nie prowadzi". Klub tego w żaden sposób nie skomentował.

Taka wymiana zdań podczas narady to:
Komentarze (12)
"K**wa, niech se jadą sami! Idźcie do pana Tomka". Tak się kłóci Unibax
Zaloguj się
 • boguslawbch6808

  Oceniono 34 razy 14

  Serwis Falubaz TV coś podsłuchał i wyszedł z tego bezstronny materiał o Unibaksie... KU...A!

 • tygrys102

  Oceniono 38 razy 6

  zakaz dla Kryjoma to kpina z logiki...on nie miał wyjścia, a szacowna komisja to kup kretynów i tyle

 • qazzaq111

  Oceniono 19 razy 1

  Pozbycie się Warda, Holdera i Golloba poza korzyściami finansowymi przyniesie wiele innych korzyści, tak jak chociażby możliwość objeżdżania się naszej zdolnej, toruńskiej młodzieży.

 • lunch

  Oceniono 2 razy 0

  A przepraszam, od kiedy to układający skład ma wpływ na pola startowe? Przed meczem jest losowanie i tu kolosalną różnicą jest czy to będzie zestaw I czy II, a do tego na jednych torach pole "D" jest rewelacyjne, a na innych nie "jedzie" wcale. To mi przypomina kierowców autobusów, którzy zawsze najlepiej znają się na rozkładach jazdy i uważają, że układają je debile, nie mając pojęcia choćby o skomplikowanych zasadach układania przerw na odpoczynek, ujętych w przepisach krajowych i europejskich, zwłaszcza w przewozach międzymiastowych.

 • Łukasz Graban

  Oceniono 7 razy -3

  od razu widac ze konflikt jest Grupa Azoty Unia Tarnów
  1. Martin Vaculik
  2. Krzysztof Buczkowski
  3. Artem Laguta
  4. Greg Hancock
  5. Janusz Kołodziej
  6. Kacper Gomólski

  Unibax Toruń
  9. Chris Holder
  10. Wiktor Kułakov
  11. Adrian Miedziński
  12. Emil Sayfutdinov
  13. Tomasz Gollob
  14. Oskar Fajfer ----------przedpelski nie?? torun sie wciaz hanbi szkoda tylko tych kibicow co za bilety placa mnostwo kasy a sa oszukiwani torun pozdrawiam i wspolczucia

 • juventusiak87

  Oceniono 13 razy -3

  To słówko to dla jasności umysłu to "Ku..." - wyręczyłem redaktoruf Sport.pl xD

 • naajan

  Oceniono 18 razy -4

  ale w tym Toruniu PIERNICZĄ !!!

 • lokalny_patriota1

  Oceniono 25 razy -5

  Żużel się kończy. Zrozumcie to nikt już w to nie chce ładować kasy. To sport niszowy popularny tyko w Polsce. Karkosik to zrozumiał i zwiał. Przeróbcie sobie motoarenę na stadion piłkarski i więcej będzie pożytku.

 • sh32wlodzimierz

  Oceniono 40 razy -24

  czym tu się przejmować, jakiś żużel, sport dla zakompleksiałych Polaków, i seksualnie niewyżytych panienek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX