Unibax chce zagłuszyć Zieloną Górę. Wstęp na mecz z Falubazem - 2 zł

Można znów spodziewać się nadkompletu widzów.
W niedzielę 21 lipca Wielki Hit ENEA Ekstraligi UNIBAX TORUŃ - STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA! Spotkanie lidera z wiceliderem rozpocznie się o godz. 18.30 na toruńskiej MotoArenie. Pojedynki toruńsko-zielonogórskie od wielu lat elektryzują żużlowych kibiców. Niejednokrotnie obie drużyny walczyły o najwyższą stawkę i nie inaczej jest także i w tym roku. Drugi w tabeli - Stelmet Falubaz Zielona Góra na czele z Jarosławem Hampelem, Patrykiem Dudkiem i Piotrem Protasiewiczem przyjeżdża na toruńską MotorArenę, gdzie spotka się z liderem - Unibaksem Toruń. Torunianie na własnym torze spisują się w tym sezonie bardzo dobrze i z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą passę. W pierwszym spotkaniu w Zielonej Górze, Unibax pokonał Falubaz 46:43.Po raz kolejny KST UNIBAX przygotował promocję dla rodziców z dziećmi:

20 zł za bilet na Strefę Zieloną i tylko 2 zł za dziecko*

*promocja dotyczy tylko biletów dla rodzin z dziećmi (maksymalnie 4 dzieci). Nie dotyczy grup zorganizowanych. W tej sprawie prosimy o kontakt z Klubem telefonicznie (56) 651 80 66 lub mailowo klub@speedway.torun.plTego typu bilety będą dostępne w klubowej kasie i CH Atrium Copernicus.

Ceny biletów:

Strefa Zielona Rodzic + dziecko: BILETY DOSTĘPNE TYLKO W KASIE KLUBOWEJ i CH ATRIUM COPERNICUS; 1+1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 20 PLN + 2 PLN, każde następne dziecko: 2 PLN (maksymalnie czworo dzieci)

Strefa Niebieska: - normalny: 30 PLN, - studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później), - ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

Trybuna Główna: - normalny: 80 PLN,

Strefa Żółta (Sektor Gości): - normalny: 30 PLN, - ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

Strefa Zielona: - normalny: 28 PLN, - studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później), - ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

Kto będzie głośniejszy podczas meczu na Motoarenie?