Sport.pl

Żegnaj, Polsko! Gollob ma już dość tego, co się tu dzieje

As toruńskiego Unibaksu jedzie szukać słońca.
Tomasz Gollob po starcie w Grand Prix w Auckland nie miał okazji do tego, by ścigać się na torze - sparingi Unibaksu i mecze ligowe są odwołane ze względu na przedłużającą się zimę.

Dlatego lider torunian wyjeżdża z Polski. Chce przygotować się do Grand Prix w Bydgoszczy - zaplanowano je na 21 kwietnia. Ponieważ w Polsce to niemożliwe, Gollob wyjeżdża z kraju. Nie chce jednak powiedzieć gdzie. - Na razie nie mogę wam zdradzić, dokąd lecę, ale zapewniam, że będę tam intensywnie trenował - mówi Gollob w "Przeglądzie Sportowym" .

Problemów z liczbą startów nie powinni mieć inni kluczowi żużlowcy Unibaksu - Chris Holder i Darcy Ward, którzy na co dzień mają okazję ścigać się w lidze angielskiej.

Kiedy minie żużlowa zima?
Komentarze (3)
Żegnaj, Polsko! Gollob ma już dość tego, co się tu dzieje
Zaloguj się
 • zbyh28

  Oceniono 27 razy 25

  SPIERD.ALAJCIE Z TAKIMI TYTUŁAMI

  "Z czego żyją dzisiaj media? Głównie z nabijania ludzi w butelkę. Krokodyl pożarł dziewczynkę w Parku Saskim? Klik - i jest odpowiedź: nie. Dwadzieścia stopni Celsjusza już we wtorek? Klik - i wszystko jasne: tak, ale w Tunezji. Polak w Barcelonie? Klik - i już nie ma niedomówień: pan Henryk z Przemyśla właśnie wylądował na lotnisku El Prat, wraca w czwartek. Codziennie potrzebnych jest kilka dobrze klikających się czołówek, żeby barany generowały ruch. Dzisiaj też mieliśmy taką czołówkę: "Mecz reprezentacji z
  Czarnogórą bez kibiców?"

  www.weszlo.com/news/14316-Z_Czarnogora_bez_kibicow_Piramidalna_bzdura

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 18 razy 14

  idiotyczny tytuł. Jak nie można inaczej przyciągnąć uwagi do nieistotnej informacji to trzeba kombinować jak koń pod górę. Jak w zasranym Fakcie.

 • scierplaminoga

  Oceniono 12 razy -4

  a kogo obchodzi jeżdżenie w kółko na motorze w lewą stronę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX