Sport.pl

Czy Ryan Sullivan szykuje się do końca kariery?

Coraz bardziej realna staje się absencja Ryana Sullivana w pierwszym meczu ligowym Unibaksu.
Klub ciągle czeka na to, by Australijczyk skompletował dokumenty niezbędne do zgłoszenia go do rozgrywek Enea Ekstraligi. Nie przekazał Unibaksowi tzw. zgody na starty od swojej federacji. Dlaczego? Tego nie wiadomo. W klubie odczuwalne jest już zdziwienie i zniecierpliwienie - tym bardziej że inni Australijczycy nie mieli żadnych problemów z tym, by z tej samej federacji otrzymać własne dokumenty już oddać je Unibaksowi. W otoczeniu toruńskiego klubu już mówi się nawet o złośliwości Sullivana, który miałby przedłużać te procedury z premedytacją.

Coraz głośniej też o tym, że Australijczyk - mimo wcześniejszego porozumienia z klubem - szykuje się do końca kariery. Nie jeździ w sparingach, nie podpisał żadnego kontraktu ani w lidze szwedzkiej, ani angielskiej. Umowę ma tylko w Polsce - jednak tylko dlatego, że podpisał ją wcześniej na kilka sezonów.

Unibax rozpocznie Enea Ekstraligę 1. kwietnia. Rywalem torunian na Motoarenie będzie Unia Tarnów.

Komentarze (1)
Czy Ryan Sullivan szykuje się do końca kariery?
Zaloguj się
  • lookingforfun

    Oceniono 10 razy 0

    I znowu jakaś redaktorzyna sieje panikę. W ciągu minionego roku pełno było nietrafionych artykułów na temat żużla i jego otoczenia. Jak się ktoś nie orientuje to niech nie pisze na ten temat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX