Barcelona, Real, Chelsea. I Unibax. Tak poszuka kibiców w centrum handlowym

Toruński klub ma nowy pomysł na promocję.
Już 1 marca w Centrum Handlowym Plaza rusza nowe stoisko Unibaksu Toruń. Tym samym Speedway Fan Shop na MotoArenie nie będzie już jedynym punktem, w którym to można będzie nabyć gadżety "Aniołów".

Sport Fan Shop - bo tak będzie się nazywać nowe stoisko - to przede wszystkim gadżety o tematyce żużlowej, ale jak się okazuje nie tylko. Sport Fan Shop to także oficjalny dystrybutor znanej i lubianej odzieży marki Zina. Dodatkowo na stoisku będzie można zakupić gadżety znanych piłkarskich marek jak FC Barcelona, Real Madryt, Manchester United, Chelsea Londyn czy też Borussia Dortmund. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sport Fan Shop wraz z Klubem Unibax Toruń zapewniają, iż stoisko w CH Plaza to nie tylko sprzedaż gadżetów, ale również sportowe eventy, podczas których będzie można się spotkać z zawodnikami podopiecznych Sławomira Kryjoma, zebrać cenne nagrody.

Stoisko będzie mieć swoje miejsce na pierwszym piętrze Centrum, tuż obok Cinema City. Wszystkich fanów czarnego sportu (i nie tylko) serdecznie zapraszamy!