Sport.pl

Tenisistki z Torunia wśród "najpiękniejszych, o których jeszcze nie słyszano"

"Łatwo pomylić ją na zdjęciach z profesjonalną modelką"
Tak o Zuzannie Zlochovej pisze w swoim internetowym serwisie serbski dziennik "Blic" - jeden z najpopularniejszych w tym kraju. Stworzył zestawienie najpiękniejszych tenisistek, które nie są jeszcze zbyt znane, ale za to szczególnie cenione za swoją urodę.

Dwie z tych zawodniczek mają za sobą grę w Toruniu. Stefania Chieppa wystąpiła w kobiecym turnieju Bella Cup przed kilkoma laty - gdy rozgrywano go jeszcze na kortach w centrum miasta, przy al. Solidarności. Mecze nadzwyczaj urodziwej Włoszki były prawdziwym hitem promocyjnym turnieju. Żadne spotkania w tym czasie nie przyciągały na zawody tak wielu kibiców jak pojedynki pięknej Chieppy.

Ma nawet swój wideoklip.W zestawieniu "Blic" jest też Zuzana Zlochova. To z kolei odkrycie tegorocznej Belli. I tak jak w przeszłości Chieppa, tak i teraz Słowaczka nagle stała się obiektem westchnień fanów - już na nowych kortach na osiedlu Na Skarpie. "Blic" zamieścił materiał nagrany w Toruniu."Blic" pisze, iż "Ana Ivanović, Anna Kurnikowa i Maria Kirilenko udowodniły, że wśród tenisistek są takie, które łatwo mogą zostać miss, ale w tym sporcie są jeszcze inne urokliwe zawodniczki, których walory estetyczne i sportowe nie są jeszcze ogólnie znane".

O Zlochovej "Blic" pisze, iż "łatwo pomylić ją na zdjęciach z profesjonalną modelką". Chieppa według Serbów ma wielu fanów nie ze względu na sam tenis - osiągnęła maksymalnie 359. miejsce - ale "za figurę seksbomby".

Tenisistki, które zauroczyły torunian, można obejrzeć w ich galerii zdjęć. Chieppa pozuje m.in. na plaży - sama mówi, że jeśli nie gra w tenisa, uwielbia wygrzewać się na piasku - a Zlochova na prywatnych zdjęciach z Facebooka, które udostępniła serwisowi torun.sport.pl.

Która z tenisistek wspominanych w Toruniu jest piękniejsza?