Karolina Woźniacka kręci klip w Toruniu [ZOBACZ, SŁUCHAJ]

200-tysięczne miasto bez wielkich tradycji tenisowych staje się centrum akademii Karoliny Woźniackiej - jednej z najlepszych tenisistek świata. Niedawna nr 1 globu na urokliwej Starówce nakręciła klip, do swojej pierwszej piosenki pop. Chce być nie tylko tenisistką, ale i wokalistką - ma w tym pomóc urok Torunia.
- To świetne miasto. Trudno powiedzieć, gdzie będę mieszkała po zakończeniu kariery, ale mogę powiedzieć, że naprawdę lubię tego typu miejsca - mówi o Toruniu Woźniacka. Dunka polskiego pochodzenia w naszym języku mówi idealnie - płynnie, bez zająknięcia.

W Toruniu była już jesienią ub. roku - wtedy ogłosiła w nim powstanie swojej tenisowej akademii. Wtedy traktowano to z przymrużeniem oka. Dziś akademia już zatrudnia uznanych trenerów i czeka na zgłoszenia dzieci.

Toruń Woźniackiej spodobał się tak bardzo, że będzie w jej teledysku do piosenki "Oxygen". Woźniacka ma zamiar spróbować sił w roli wokalistki. - To piosenka o miłości, będzie świetnie nadawała się do tańca - twierdzi Woźniacka.

W swoim klubowym hicie śpiewa:

You're in the air so I can keep on breathing, breathing You know exactly how to keep my world spinning, spinning Won't let you go, boy don't you know you are the air I breathe, the air I need When you're around me I can feel my heart is beating, beating I wanna show you, wanna tell you how I'm feeling, feeling So come with me, so I can touch your body Don't make me wait, don't hesistate

Chwilę później dołącza się chór:

You're my OX-OX-OXYGEN I'm breathing you, I'm breathing you, breathing you, I'm breathing you in OX-OX-OXYGEN I'm breathing you, I'm breathing you, breathing you, I'm breathing you in O-X-Y-G-E-N, OXYGEN Ey yeah, ey yeah, ey yeah, ey yeah Ey yeah, ey yeah, ey yeah, ey yeah.

Piękna kobieta żegna się z torem żużlowym po siedmiu latach

Wideo do klipu nagrywała na toruńskiej Starówce, a towarzyszył jej m.in. znany serialowy aktor Jakub Wesołowski. Wybrała go dlatego, że "jest przystojny, młody oraz znany".

To, co znajdzie się w materiale jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że Torunia w hicie Woźniackiej będzie sporo. Już w oficjalnej zapowiedzi swojego klipu pozuje na tle toruńskiej Starówki. To zdjęcie, które zrobiono jej podczas jesiennej wizyty w mieście, gdzie m.in. w okolicach Ratusza Staromiejskiego pozowała do zdjęć wokalistce Justynie Steczkowskiej.