Kolejny Fraszko zdobywa bramki dla hokejowego Torunia

Znakomicie spisali się hokeiści Sokołów podczas Olimpiady Młodzieży w Janowie. Podopieczni Tomasza Jaworskiego wywalczyli brązowy medal pokonując w decydującym spotkaniu 6:3 zespół KH Sanok
Trzecie miejsce na zawodach w Janowie to olbrzymi sukces toruńskiej drużyny. Ekipa juniorów młodszych prowadzona przez byłego bramkarza Jaworskiego w półfinale znalazła pogromcę. Sokoły przegrały z Unią Oświęcim 1:4.

W walce o brązowy medal torunianie musieli zmierzyć się z KH Sanok. Ekipa seniorów zespołu z południa kraju jest liderem PLH i głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego. Faworytem tego starcia byli rywale, ale podopieczni Jaworskiego sprawili miłą niespodziankę.

Bohaterem tego pojedynku został syn Adama Fraszko - Bartosz (barw torunian w przeszłości bronił też brat Adama, Robert - na zdjęciu). Młody hokeista podobnie jak jego ojciec okazał się znakomitym strzelcem. Bartosz Fraszko strzelił cztery gole i zanotował jedną asystę. Ostatecznie zawodnicy Sokołów Toruń pokonali KH Sanok 6:3 i mogli cieszyć się z brązowego medalu. W ekipie Jaworskiego występuje jeden zawodnik, który ma za sobą nawet występu na taflach w PLH - Jakub Gimiński.Skład Sokołów

Łukasz Błotnicki, Adrian Borowicz, Bartosz Fraszko, Remigiusz Gazda, Michał Gerne, Jakub Gimiński, Jarosław Hoppe, Michał Hrecki, Adrian Jaworski, Jakub Jaworski, Jakub Jurkiewicz, Arkadiusz Kobyliński, Wiktor Kopyciński, Łukasz Korzestański, Szymon Laskowski, Piotr Podlas, Jakub Świerczewski, Michał Tejza, Dawid Zembrzuski, Marcin Zwierzychowski, Mariusz Zwierzychowski. Trener: Tomasz Jaworski. Kierownik drużyny : Karol Krawiec.