Olimpia Grudziądz zaskakuje transferami. Ekstraklasa!

I ligowiec z wielkimi ambicjami zaczyna sięgać po zawodników ze znacznie mocniejszych klubów..
Już na początku zimy zatrudnił Adam Cieślińskiego, który podpisał kilkuletni kontrakt z Olimpią mimo ofert od wyżej notowanych klubów. Były napastnik toruńskiej Elany uznawany jest za gracza, który może zmienić ofensywną grę swojego nowego klubu. - Trafiłem do drużyny, która ma spore możliwości. Myślę, że wiosną jesteśmy w stanie dać kibicom wiele radości. Tworzy się tu bardzo ciekawy zespół - ocenia grudziądzan Cieśliński.

Później Olimpia zaangażowała Dariusza Kłusa. Klub podpisał z nim umowę na początku lutego. Defensywny pomocnik ostatnio reprezentował ŁKS Łódź, z którym wywalczył awans do Ekstraklasy. Jesienią był jego podstawowym zawodnikiem. W sumie w Ekstraklasie zaliczył dotychczas aż 124 spotkania - nie tylko w ŁKS, ale i Cracovii oraz Odrze Wodzisław.

Teraz Olimpia zaangażowała kolejnego zawodnika na co dzień związanego z mocnym klubem. Wypożyczony do Grudziądza będzie Dawid Abramowicz. To lewy pomocnik, który trenuje w Śląsku Wrocław - ekipie wicemistrzów Polski. 20-latek reprezentował tę drużynę w drużynie rezerw, ale ma za sobą również debiut w podstawowym zestawieniu.

Pierwszy wiosenny mecz Olimpii w tym roku 18. marca. Grudziądzanie zagrają w Bydgoszczy z Zawiszą. Po rundzie jesiennej są na 13. miejscu w I lidze.

Czy w Grudziądzu kiedyś będą mecze Ekstraklasy?