Gortat potwierdza! Zagra we Włocławku "bez łamania kręgosłupa"

Marcin Gortat potwierdził na swoim twitterze to, o czym Sport.pl napisał w sobotę - 20. września zagra w pożegnalnym meczu Andrzeja Pluty we Włocławku. Prezes jego fundacji Filip Kenig twierdził w niedzielę, że to niemożliwe, bo mają inne plany.
Zbigniew Polatowski, szef włocławskiego kluby był pewny swego - tłumaczył, że rozmawiał o tej dacie zarówno z Gortatem jak i jego menedżerem. Center Phoenix Suns był nieosiągalny, ale na swoim twitterze potwierdził, że rozmawiał o gościnnym występie w Anwilu i że zgodził się na przyjazd do Włocławka.

Na twitterze - to jego oficjalny profil, do którego można trafić ze strony fundacji Gortata MG13 - napisał m.in. "Panowie, odpuśćmy sobie teksty typu "w kadrze nie grasz, a tam jedziesz". Robię to dla Andrzeja i będzie to zaszczytem zagrać z nim".

Stwierdził także: "Kenig nie został jeszcze o tym poinformowany, ponieważ zostało to zorganizowane bardzo szybko. I dlatego była taka odpowiedź, a nie inna. Pojawię się (we Włocławku), ale będzie to mecz zabawy, a nie łamania kręgosłupów".

"Ma złych doradców, albo jest naiwny" - mówi Hyży o Gortacie »